Ekskluzive /Besa afron ishin e Korabit

0
SHPËRNDAJE

Besa ka berë sot goditjen e radhes ne merkato teksa ka afruar mesfushorin Emrush Kaloshi , i cili ka dale sot ne stervitje nen urdhërat e trajnerit Poci dhe ne ditet ne vijim pritet firma.

Kaloshi pak dite më pare ishte pran akorditë me Lacin por palet nuk gjeten gjuhen e perbashket dhe akordi nuk u arrite.

Afrimin e Kaloshite tek Besa eshte zbuluar nga minuta90.com, per Kaloshin ka pasur interesimë dhe nga Kastrioti.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.