Ekuban, golat “bio”

0
SHPËRNDAJE

Sulmuesi i Partizanit Kaleb Ekuban me të vërtetë ndodhet i dyti në tabelën e klasifikimit me 13 gola, kundrejtë 18 të Pero Pejic, por të gjithë golat e bomberit të kuq janë “bio”, pasi asnjë nuk është shënuar nga pika e bardhë e 11-metërshit. Ndërkohë që Pejic ka shënuar plotë 7 të tillë nga penalltia dhe gjithashtu edhe Salihi që është poshtë Ekuban në renditje me 11 gola, 3 i ka shënuar nga pika e bardhë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.