El Shaarawy shënon në debutim

0
SHPËRNDAJE

faraone

Pak më shumë se 20 minuta i kanë mjaftuar Stephan El Shaarawyt për të shënuar golin e parë me fanellën e Monacos. Në Chatillon, Faraoni hyri në fushë në minutën e 63’ dhe në të 85-tën shkundi rrjetën duke i dhënë Monacos avantazhin momental të 2-1 në miqësoren kundër holandezëve të PSV Eindhoven, duke e nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën e tij të re.

Më poshtë do të gjeni videon e golit të shënuar :

S'KA KOMENTE

Comments are closed.