El Shaarawy zyrtarisht te Monaco

0
SHPËRNDAJE

el-shaarawy-a-signe-a-monaco-cjz5i-0ucaa15ry,115877“Më  vjen keq që e lash Milanin, por e ndjeja që kishte ardhur momenti për një eksperiencë të re. Gjërat u vendosën shumë shpejtë, jam i lumtur për zgjedhjen time dhe me zi po pres sa të  nis kë të aventurë .” Shprehet El Shaarawy, i cili la Milanin për të  luajtur me Monacon në Francë.  “Nr.22 e kam marrë  për nderë  të Kaka’s, që është idhulli im. S’kishte shumë numra të lirë. Jam i bindur se do të bëjmë një  sezon të mirë. Ndersa tek Milani kalova 4 vite që më shërbyen shumë.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.