“Elbasan Arena” i shkatërruar

0
SHPËRNDAJE

Është hera e dytë që stadiumi ‘Elbasan Arena’ bëhet arenë e përleshjevetë tifozëve, teksa edhe në ndeshjen Elbasani–Tirana të dy sezoneve më parë ndodhi e njëjta situatë si dje. Stola të thyer dhe stadium i shkatërruar, teksa dëmet financiare janë të mëdha pas kësaj ndeshje. Në fotot e mëposhtëme do të shihni edhe pasojat pas përleshjeve polici–tifozëri. /minuta90.com/

img_3783img_3785img_3786img_3787img_3788img_3789img_3790

S'KA KOMENTE

Comments are closed.