Elbasani pa rroga, anglezët janë “në gjumë”

0
SHPËRNDAJE

elbasaniU premtua një Elbasan ndryshe, një skuadër me themele të forta. Por duket se sërish vazhdojnë problemet. Prej ditësh lojtarët nuk stërviten si pasojë e bojkotit për rrogat. Ndërkohë që edhe humbaj ndaj Dinamos i ka zhytyr më keq në stres verdheblutë. Nëse pagat nuk sigurohen gjendja do të vazhdoj të jetë e njejtë dhe do të shihet nëse lojtarët do të zbresin në fushën e blertë për të zhvilluar takimin e rradhës në kampionat ndaj Shkumbinit të Peqinit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.