Eliminimi fut në sherr Belgjikën

0
SHPËRNDAJE

kurtua uilmotsHumbja e Belgjikës me Uellsin nuk është përjetuar aspak mirë te belgët, të cilët u eliminuan në çerekfinale, edhe pse kanë element mjaft cilësorë.

Pas ndeshjes, mediat belge shkruajnë se në dhomat e zhveshjes ka patur debate të ashpra.

Ato shkojnë edhe më tej, teksa flasin edhe për përplasje fizike mes portierit Kurtua dhe trajnerit Uilmots.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.