Eliminohet Memushaj dhe Manaj

0
SHPËRNDAJE

manaj-pescara_tkem658sqw681atha6egae204Rey Manaj është aktivizuar në Kupën e Italisë ndaj Atalantës që në minutën e 24. Ndërkohë që Memushaj në të 59-tën. Por pa lënë gjurmë ndaj Atalantës që fitoi në shifrat 3-0. Ndërkohë që Berisha nuk ishte në këtë sfidë i pranishëm për arsye dëmtimi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.