Elis Bakaj ka në dorë 3 oferta

0
SHPËRNDAJE


Ish-sulmuesi i Tiranës dhe i Vllaznisë në gjysmën e dytë të sezonint që lamë pas, Elis Bakaj, është duke qëndruar në Malajzi. Për newsport.al, Bakaj tregon se ka patur një takim me drejtuesit e klubit të Perakut ku kanë diskutuar mbi detajet e ofertës për një kalim të mundshëm te klubi malazez.

Aktualisht asgjë nuk është vendosur, pasi Bakaj po sheh dhe dy oferta të tjera dhe më pas do marrë një vendim për të ardhmen e tij.

Fola me drejtuesit e klubit të Perakut të cilët kanë bërë ofertën e tyre. Tani do takohem dhe do flas me dy klube të tjera dhe më pas do të vendos se cila ofertë do të jetë më e mirë dhe që ia vlen”, ka thënë Bakaj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.