Elis Bakaj: Te Vllaznia për traditën dhe tifozët

0
SHPËRNDAJE

Karrierën e ka nisur me të kuqen e Partizanit, ndërsa sot e gjen veten me një uniformë ku e kuqja nuk mungon, ajo e Vllaznisë, por në mes është një det i tërë bardheblu. Elis Bakaj te Tirana nuk mundi të rikthehej jo për faj të tij, ndërsa shpjegon arsyet se përse zgjodhi Vllazninë.

“Të them të drejtën pata disa oferta pasi dështoi transferimi te Tirana, por zgjodha Vllazninë si një skuadër me traditë, pastaj siç e shikoni këtu është një stadium i mrekullueshëm është bukur të luash në “Loro Boriçi” ndërsa edhe tifozëria është vërtetë e veçantë”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.