Eni Haxhi firmos me Tomorrin

0
SHPËRNDAJE

Tomorri ka bere zyrtarizimin e radhes ne merkato teksa ka prezantuar Eni Haxhin ish portieri i Egnatias.

Haxhi u largua pak dite me pare nga Egnatia, pas nje sezoni ne kategorin e dyte ku luajti te gjitha ndeshjet si titullar dhe në fund u shpall kampionë ne kategorin e dyte me Rrogozhinasit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.