Erando Karabeci i riaftësuar. bashkohet me Tiranën në Mavrovë

0
SHPËRNDAJE

randDuket se Erando Karabeci është gati. Mesfushori bardheblu është kthyer nga Greqia, teksa nesër do të udhëtojë drejt Maqedonisë për t\u bashkuar me skuadrën e Muçës. Ai ka mbyllur ditët e terapisë në Athinë dhe ka zbarkuar në kryeqytet.Mirëpo nuk dëshiron të humbasë shumë kohë dhe vetëm të premten paradite do të marrë rrugën drejt Maqedonisë, për të nisur më në fund stërvitjen me skuadrën. Faktikisht, në fillim do të vijojë stërvitjen me një program individual, për t’iu bashkuar skuadrës shumë shpejt.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.