Ergys Kace: Do ti duhesha më shumë Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

Ergys Kace

Ndeshja e djeshme mes Shqipërisë dhe Austrisë ndoshta do të merrte një tjetër drejtim nëse Ergys Kace nuk do të merrte dy kartonat e verdhë duke e penalizuar menjëherë me lënien e fushës së blertë. Por gjithmonë me një “if”, me një “nëse” pasi ishim pranë golit të dytë të barazimit. Mesa duket Kace është ndjerë fajtor dhe këtë ka lënë të kuptohet në faqen e tij zyrtare në facebook ku falenderon dhe tifozerinë tonë të mrekullueshme. Këto ishin fjalet e tij:

“Faleminderit per mbeshtetjen tuaj Tifozat Kuq e Zi..🇦🇱 Ndoshta ne ate moment do i duhesha me shume Shqiperise..🇦🇱🇦🇱”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.