Ergys Kaçe në Çeki

0
SHPËRNDAJE

Ergys Kace
Ergys Kace

Ergys Kaçe nuk bën pjesë në planet e PAOK, të paktën për këtë sezon dhe drejtuesit e klubit grek janë shumë pranë zyrtarizimit të huazimit të mesfushorit shqiptar për një vit te klubi cek Viktoria Plzen.

Kace do të firmosë një rinovim trevjecar te PAOK por klubi cek do të ketë të drejtën në fund të sezonit ta blejë lojtarin e Kombëtares së Shqipërisë nëse ky i fundit lë përshtypje të mira me Plzen.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.