Ergys Kaçe tërheq deklaratat: Nuk kam asgjë me De Biasin

0
SHPËRNDAJE

Pas lajmeve të fundit në media që flasin për një sulm të hapur të lojtarit të kombëtares, Ergys Kaçe në drejtim të trajnerit Gianni De Biasi duke e qujatur atë diktator, mesfushori i PAOK ka reaguar përsëri dukë zbutur tonet ndaj De Biasit.

Në statusin e tij të në FB Kaçe ka shkaur se nuk ka asnjë personale me trajnerin dhe se është i gatshëm që të jap kontributin e tij për kombëtaren qoftë në fushë, në stol apo nga ekrani. Ja statusi i plotë i Ergys Kaçes në FB.
image
“Marr shkas nga këto shkrime ne rrjetet sociale apo dhe ne gazeta qe une si Ergys Kaçe kam kundërshtuar tranjerin dhe nuk kam dashur qe te grumbullohem ne ndeshjen me Portugaline.Une deklaroj me bindje te plote qe nuk kam asgje me tranjerin dhe une jam shume i qarte nga tranjeri Gianni De Biazi ne strategjite e lojes se ti. Une per Kombin tim do jem gjithmone i gatshem dhe do jap kontributin tim nga Stoli ose dhe nga TV ne qofte se esht e mundur.

“Ju falenderoj Perzemersisht E.Kace.”- Shkruan Ergys Kaçe në profiling e tij në FB.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.