Erjon Vucaj i Vllaznis?

0
SHPËRNDAJE

I larguar nga Laci nje jave me pare Erjon Vucaj duket se ka gjetur ekipin e ri .

Vucaj me shume gjasa do te kthehet ne “shtepin” e tij Vllaznin, dhe diten e djeshme ka pasur nje takim me administratorin Astrit Gjyrezi .

Palet jane plotesishte dakort per cdo pike te kontrates , por tashme “topi” ngelet ne krahun e bashkis qe duhet ti plotesoj Vucajt kushte financiare .

S'KA KOMENTE

Comments are closed.