Ermir Lenjanit i rikthehet buzëqeshja tek Nantes

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët/ Pas largimit nga Rennes dhe transferimit tek ekipi i Nantes duket se Ermir Lenjanit i është rikthyer buzëqeshja. Lojtari është prezantuar zyrtarisht tek ekipi i ri ku është huazuar për 1 sezon, dhe shihet qartë që diçka ka ndryshuar tek harmonia e lojtari të Kombëtares shqiptare.
image
image

Si për ironi të fatit, ndeshja e rradhës së Nantes do të jetë pikërisht përballe ekipit të Rennes. Lenjani ka mundësinë të tregojë se sa vlen përballë ish ekipit të tij.
imageimage

S'KA KOMENTE

Comments are closed.