Ernest Gjoka: Jemi akoma në garë për të dy trofetë

0
SHPËRNDAJE

Kupa e Shqipërisë / Pas humbjes ndaj Tiranës, trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka për SuperSport u shpreh:

“Tirana e meritoi, nuk kam asnjë ankesë. Humbje e merituar, edhe pse në pjesën e dytë u përmirësuam. Duhej të ishim më të përqendruar, sepse mund ta evitonim këtë humbje.”

Synimet? “Asgjë nuk ka ndryshuar, kemi edhe një ndeshje kthimi dhe mund të qëndrojmë në garë për të dy trofetë.”

Nënvlerësim? “Jo, nuk besoj kështu. Golat erdhën si pasojë e disa gabimeve të vogla, por skuadra u impenjua dhe nuk ka nënvlerësim. Skuadra është plotësisht e përgjegjshme dhe jep gjithmonë maksimumin.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.