Erzeni dhe Kastrioti matin forcat

0
SHPËRNDAJE

Skuadrat e kategorisë parë vazhdojnë të organizojnë miqësore me njëra tjetrën, pasi trajnerët duan t’i japin formë ekipeve të tyre në prag të fillimit të edicionit. Kështu, sot me 1 gusht, në “Pezë-Helmës” do të zbresin dy skuadrat, Kastrioti i Krujës dhe Erzeni i Shijakut, për të luajtur një takim të karakterit përgatitor.

Gjendja aktuale e dy klubeve para fillimit të edicionit të ri dallon shumë, pasi që shijaksit nuk kanë bërë shumë përforcime dhe janë pothuajse i njëjti kontigjent me vetëm 3-4 ndryshime, ndërsa krutanët i kanë ‘mbushur bateritë’ në të gjitha aspektet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.