Erzeni firmos me peqinasin

0
SHPËRNDAJE

erzeniErzeni është futur në merkato dhe kërkon të përforcojë skuadrën, dhe ditën e sotme ata kanë firmosur me mbrojtësin Lundraxhiu.

Peqinasi ishte i pranishëm edhe në seancën e djeshme, por vetëm sot ka firmosur me shijakasit. Lundraxhiu vjen nga skuadra e Shkumbinit ku ai ka luajtur si titullar në shumicën e ndeshjeve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.