Erzeni merr portierin Sulejman Hoxha

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria Parë/ Ekipi i Erzenit ka filluar të bëjë lëvizjet e para në këtë merkato. Pasi siguruan ngjitjen në Kategorinë e Parë, shijakasit tashmë duhet të mendojnë për sezonin e ri që po afron. Drejtuesit e klubit kanë bërë edhe afrimin e parë në skuadër. Bëhet fjalë për portierin Sulejman Hoxha. 25 vjeçari në të kaluarën ka qënë pjesë e ekipeve si Dinamo dhe Apolonia, ndaj dhe shijakasit kanë menduar t’a afrojnë në ekip, duke parë edhe eksperiencën e mëparshme që ka portieri, i cili është më nivel më i lartë se portierët aktual që ka ekipi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.