Erzeni mposht Shkumbinin në miqësore

0
SHPËRNDAJE

imageKategoria e Parë/ Shkumbini dhe Erzeni kanë matur sot forcar mes tyre në një ndeshje miqësore, e cila u zhvillua në stadiumin e Peqinit. Ekipi shijakas ka qënë ai që ka triumfuar në këtë përballje miqësore me rezultatin 1-2, duke qënë dukshëm më lartë se kundërshtarët e tyre. Golat për Erzenin u shënuan nga Rezi dhe Goxhaj, dhe tani duket se ekipi është gati për sezonin e ri, ndërsa ekipi i Shkumbinit tregon qartë se ende ka probleme dhe pritet që të ketë vështirësi në startin e sezonit të ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.