Erzeni zyrtarizon goleadorin

0
SHPËRNDAJE

lleshiAnton Lleshi do të jetë pjesë e Erzenit sezonin e ardhshëm pasi ka firmosur me shijakasit.

22-vjeçari që ishte pjesë e Ilirisë sezonin që shkoi, dhe shënoi 17 gola do të jetë sulmuesi kryesor i Erzenit që këët sezon ka pretendime.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.