Esin Hakaj prezantohet te Partizani

0
SHPËRNDAJE

13442378_1144649235592062_3223164791619669503_n
Tomorri dhe Hakaj

Pasi klubet e Partizanit dhe Vllaznisë ranë dakort për shumën financiare të blerjes së lojtarit si dhe të drejtës së barabartë mes tyre për vlereë e shitjes, Esin Hakaj bëri edhe prezantimin zyrtar te klubi i tij i ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.