Eskluzive, Agostinelli ikën nga Shqipëria

0
SHPËRNDAJE

Burime të sigurta pranë minuta90.com konfirmojnë largimin e trajnerit Andrea Agostinelli nga Shqipëria drejt Italisë. Ndonëse jo shumë e qartë dhe cilësore, Agostinelli është fotografuar në bordin e avionit të nisur sot në ora 11:50 për në Pisa. Kjo bën edhe më të besueshëm lajmin e dhënë mbrëmë po nga minuta90.com për largimin e trajnerit italian nga Skënderbeu dhe zëvendësimin e tij me trajnerin Daja. Më vonë do të mundohemi të sigurojmë edhe foto të tjera.

14996434_1429550583740058_1660964459_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.