Eto i suprizon të gjithë, kalon në kategorinë e dytë

0
SHPËRNDAJE


Sulmuesi Samuel Eto’o pritet që karrierën ta vazhdoj në Ligën e dytë të Kinës.

Pas shumë yjeve të futbollit, edhe Edhe Samuel Eto’o pritet që karrierën ta vazhdoj në Kinë.
Besoni ose jo, ish sulmuesi i Chelseas, Barcelonës dhe Interit pritet t’i bashkohet skuadrës nga Liga e dytë e Kinës, Dalian Yifang.

Ai është aktualisht pjesë e klubit turk, Antalyaspor, por ka gjasa që në fund të këtij muaji të bëhet me klub të ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.