Etrit Berisha prezanton të dashurën

0
SHPËRNDAJE

ShowBiz / Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha prej kohësh është në lidhje me Aidën, një vajzë që jeton në Suedi.

Çifti është shumë hermetik mbi privatësinë sepse ka qëndruar gjithmonë larg syrit të mediave. Megjithatë, janë disa momente të shënuara ato që bëjnë përjashtim si ky i fundit.
“Titi”  ka postuar një fotografi përkrah Aidës me rastin e ditëlindjes së saj. Ende nuk dihet nëse Etriti dhe Aida kanë plane për ndonjë kurorëzim të lidhjes në të ardhmen e afërt.

Prishtinasi ka mbyllur një sezon të jashtëzakonshëm me Atalantan në Serie A. Ai ia doli që të kualifikohet me ekipin zikaltër në Europa League.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.