Etrit Berisha sot do të ndërrojë skuadër

0
SHPËRNDAJE

berisha

Portieri i Kombëtares shqiptare Etrit Berisha sot mund ta kompletojë transferimin në Atalanta. Lazio dhe Atalanta janë në negociata për Berishën, raportojnë mediat italiane.

Dhe, marrëveshja mund të zyrtarizohet sot, në ditën e fundit të afatit kalimtar të verës.

Berisha nuk ka gjetur hapësira te Lazio, pasi Frederico Marchetti, mbetet portieri i parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.