Euro 2016, tifozët shqiptarë mund të gjejnë ende bileta për Shqipërinë

0
SHPËRNDAJE

FSHF, do të krijojë mundësinë e pajisjes me bileta për të gjithë ata tifozë dhe dashamirës të kombëtares që nuk janë pajisur ende me një të tillë.

imageKy instuticion gjithashtu ben me dije se behet fjale per sasi te vogla dhe per arsye organizative, keshillohen te gjithe te interesuarit te kontaktojne sa me shpejt ne kontaktet me poshte per te patur mundesine e organizimit te te gjitha detajeve perfshire mundesite e pageses, terheqjen e biletes, etj.

Federata Shqiptare e Futbollit njofton te gjithe tifozet e interesuar te jene te pranishem ne eventet e ardhshme te Kombetares ne Euro 2016, te kontaktojne ne adresat e meposhte te email-it: [email protected]; [email protected]; [email protected] ose në numrat e tel: +33 787753285 dhe +355665001301. Adresa ne Marseje eshte: 3 Buolevard Rabatau 13008.

Eventet e rradhes te Kombetares ne “EURO 2016” jane ndeshjet e Grupit A, respektivisht France – Shqiperi, e cila do te luhet ne date 15 Qershor, ora 21:00 ne Stadiumin “Vélodrome” ne Marseje dhe ndeshja Rumani – Shqiperi, e cila do te luhet ne date 19 Qershor, ora 21:00, ne Stadiumin e Lion-it.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.