Europa League, ja çiftet që solli shorti i “play-off”

0
SHPËRNDAJE

Veç Champions League, sot në Nion u hodh edhe shorti i “play-off”-i të Europa League. Keto ndeshje që do të luhen më 20 dhe 27 guisht, me 22 fitueset që do të hyjnë në shortin e fazës së grupeve. që do të zhvillohet më datë 28 në Monako, duke iu bashkuar 16 skuadrave që hyjnë direkt në atë fazë. Shorti i hedhur dhuroi këto çifte:

shortEleague

 

shortEleague2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.