Europa League/Zbulohet grupi Skenderbeut

0
SHPËRNDAJE

Ështe hedhur sot ne Nion ,shorti i grupeve të europa league.

Skenderbeu ka renë ne grupin B ku do te ndeshet me Partizanin e Beogradit , Dinamo Kiev dhe Young Boys nje grup shume i veshtire per “Ujqerit”

GRUPET E EUROPA LEAGUE
Grupi A -Vijareal, Makabi Tel Aviv, Astana, Slavia Praga
Grupi B – Dinamo Kiev, Jang Bojs, Partizani Beogradit, Skënderbeu
Grupi C – Braga, Ludogorets, Hofenhajm, Bashakshehir
Grupi D – Milan, Austria Vjenës, Rijeka, AEK
Grupi E – Lion, Everton, Atalanta, Apollon
Grupi F – Kopenhagen, Lokomotiv Moska, Sherif Tiraspol, Zlin
Grupi G – Viktoria Plzen, FCBS, Hapoel Ber Sheva, Lugano
Grupi H – Arsenal, Bate, Këln, Crvena Zvezda
Grupi I – Salcburg, Marsejë, Vitoria, Konjaspor
Grupi J – Athletik Bilbao, Herta Berlin, Zoria, Ostersund
Grupi K – Lacio, Nisë, Zulte Varegem, Vitese
Grupi L – Zenit, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar

S'KA KOMENTE

Comments are closed.