Eva Carniero nga sot nis punë të re

0
SHPËRNDAJE

download
Eva Carniero

Ish-doktoresha e famshme e klubit anglez Chelsea, Eva Carneiro, do te nise sot punen si specialiste ne nje klinike mjekesore ne Gjibraltar. Carniero, 42 vjecare, ka qene e papune qe nga koha kur u largua nga klubi londinez pas asaj qe ajo e quan diskriminim seksual nga ish-trajneri i ketij klubi, Jose Mourinho. Madje, kjo ceshtje ka marre permasa mjaft te medha gjyqesore. Carniero do te merret me keshillim dhe menaxhim ne nje nga klinikat me te medha ne Gjibraltar, klinike e cila merret kryesisht me fizioterapine dhe trajtimin e atleteve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.