“FA Cup”, nuk ka surpriza nga të mëdhatë

0
SHPËRNDAJE

FA Cup/ Nuk ka supriza në Fa Cup  fitojnë “big ” dhe kalojnë në raundin tjetër. Arsenal ,City dhe Totenham fitojnë  lehtësisht dhe kalojnë në  turin tjetër. Arsenali fiton 2-1 ndaj Burnley , Chambers dhe Sanches i cili rikthehet te goli që i japin fitoren Arsenalit . Fitojnë me lehtësi dhe City dhe Tottenham  duke shënuar nga 4 gola. Ndërsa Liverpool barazoi 0-0 ndaj West Ham në “Anfield” dhe kualifikimi do të vendoset në Londër.image

Arsenal 2-1 Burnley
Aston Villa 0-4 Man City
Colchester 1-4 Totenham
Liverpool 0-0 West Ham

S'KA KOMENTE

Comments are closed.