Faleminderit trajneri Mirel Josa…

0
SHPËRNDAJE

Josa3

Deklarata e Skenderbeut

Gjashtë tituj kampionë rradhazi si askush tjetër më parë, katër prej tyre nën drejtimin e trajnerit Josa. Sigurisht që jeta është cikël I cili ka një fillim dhe një fund. Pas katër sezonesh fantastike me rezultate historike largohet trajneri Josa nga pankina e Skëndërbeut. Jemi të sigurë që mardhënia do jetë po e njëjtë edhe pas kësaj ndarje pasi Josa do të mbetet përgjithmonë pjesë e historisë së një klubi I cili theu rekorde kombëtare dhe më gjërë.

Faleminderit trajneri Josa, ish futbollistë, pjestarë të stafit, lojtarë, drejtues dhe tifozë të urojnë suksese në karrierën tënde!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.