Fanatics gati për Skënderbeun

0
SHPËRNDAJE

Tirona Fanatics
Tirona Fanatics

Pasi kanë hedhur hapin e parë të pajtimit, por sigurisht dhe kanë vënë kushtet e tyre, tashmë Tifogrupi i mirënjohur Tirona Fanatics me anë të Facebook kanë bërë të ditur se do të jenë të gatshëm në përkrahje të skuadrës për ndeshjen delikate ndaj Skënderbeut

“Tirona do te prese Skenderbeun te henen ne oren 19:00. Fanatics do te jene prezent. Takohemi ne stadium nje ore perpara ndeshjes!

Eja edhe ti!”

Është ky mesazhi i Tirona Fanatics.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.