Fanatics kanë kushtet e tyre të rikthimit

0
SHPËRNDAJE

10397837_10152408598975606_4775662424286770270_n-610x400Ditën e djeshme me anë të rrjeteve sociale tifogrupi i zjarrtë bardheblu, Tirona Fanatics ka bërë të ditur rikthimin në përkrahje të skuadrës së zemrës pikërisht në transfertën e Ballshit. Por ky rikthim padyshim ka edhe kushtet e vendosura prej grupimit bardhebluve. Në mediat e shkruara kërkesat kanë qenë të ndryshme si gjetja e fajtorëve për dështimin e merkatos, fitimi i derbit. Mbledhja e mbajtur me presidentin Refik Halili, ka qenë pozitive me tifozët dhe pritet që tashmë Tirana të ketë edhe përkrahjen e tyre shumë të rëndësishme deri në fundin e sezonit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.