Fanatics “paqe” me klubin?

0
SHPËRNDAJE

Tirona-fanaticsKanë kohë që protestojnë për mungesën e rezultateve të skuadrës, por duket se këtë javë kanë vendosur të bëjnë paqe me klubin. Grupi Tirona Fanatics me një lajmërim në rrjetin social Facebook kanë bërë të ditur se do të jenë të pranishëm në transfertën e ballshit. Ata janë një forcë e madhe për ekipin e Tiranës dhe normalisht një rikthim i tillë i jep kurajo edhe lojtarëve në fushën e blertë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.