Fati i Flores mësohet sot

0
SHPËRNDAJE

12400791_1503795516591612_8054109393039450937_n
Erick Flores

Nje nga futbollistet me te rendesishem te Kukesit, braziliani Erick Flores eshte demtuar pasi eshte perplasur me portierin Enea Kolici gjate ndeshjes ndaj Partizanit ne stadiumin “Zeqir Ymeri”. Doktori i ekipit Perli Rusi ben te ditur se pas rezonances magnetike te gjurit do te mesohet sot se cfare demtim ka pesuar Flores, nese behet fjale per meniskun apo krociat.

Kukesi po kalonte nje periudhe te shkelqyer deri ne ndeshjen e djeshme, pas te ciles rezultati 0-1 i preu disi hovin ekipit verilindor qe megjitahte ndodhet ne pozita konkurruese ne kampionat dhe ne finale te Kupes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.