Fejzullahi 2-3 jave jashtë fushave

0
SHPËRNDAJE

Problemet me demtimet tek Partizani kane nisur qe ne startin e kampionatit ku Realdo Fili ende nuk është rikthyer nga demtimi , por Filit ne “infermieri” do ti bashkohet dhe Arbnor Fejzullahi i cili pesoj nje demtime ne sfiden ndaj Naftetarit ne kup , pas kryerjes se vizitave Fejzullahit do ti duhet te pushoj te pakte 2-3 jave .

Kjo është nje munges e madhe per formacionin e Mark Julianos duke ditur se sa i rendesishme është Arbnor Fejzullahi tek Partizani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.