Fejzullahi mbetet i kuq

0
SHPËRNDAJE

Arbnor Fejzullahi
Arbnor Fejzullahi

Dhoma e Zhgjidhjes së Konfliktëve i ka dhënë të drejtë Partizanit dhe tashë lojtari mbetet edhe një vit i kuq. Sic dihet lojtari ka kërkuar të jetë pjesë e Skënderbeut dhe për këtë kanë hedhur në gjyq por që tashmë Partizani e ka fituar atë dhe Fejzullahi duhet të bëjës prapa ktheu.

Për të sqaruar dhe qëndruar korrekt me lexuesin, bëjmë me dije se këto janë informacione paraprake, ende jo zyrtare./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.