Fejzullahi: “Tirana shumë e dobët, e kursyem”

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Edhe mbrojtësi i Partizanit, Arbnor Fejzullahi ka folur pas fitores në derbi. Pas ndeshje ai ironzoi me kundërshtarët bardheblu duke thënë se ishin tepër të dobët, dhe se ata e kursyen. Ja dekalarata e tij: “Tirana ishte shumë e dobët. I shënuam 2 gola që në fillim dhe mund t’i shënonim të tjerë. Përsa i përket rolit tim në fushë, unë preferoj të luaj më shumë mbrojtës i djathtë”, u shpreh Fejzullahi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.