Fenerbahce, goditje 25 milionëshe nga Premier League

0
SHPËRNDAJE

markovicFenerbahce ka arritur akordin me Liverpool për huazimin e Lazar Markovic për një vit në Turqi. Goditje me peshë për sulmin e Fenerbahce që do të mund të mbështetet edhe te serbi përveç blerjeve të tjera Nani dhe Van Persie. Kujtojmë që Markovic vitin e kaluar u ble për 25 milionë euro nga Liverpool. Lojtari ka arritur në Stamboll dhe ka pozuar dhe është pritur nga tifozë të shumtë në aeroport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.