Ferronikeli fiton në Strugë

0
SHPËRNDAJE
Loading...

13641286_510120982512980_6658334470324743544_oSkuadra e Ferronikelit e ka fituar sfidën miqësore me ekipin shqiptar nga qyteti i Strugës, FC Struga. Loja ishte një provë për lojtarët dhe u zhvillua në frymë vëllazërore me vendasit që treguan një mikpritje vëllazërore.

Dy skuadrat zhvilluan një ndeshje të pëlqyeshme, në njërën anë talentët shqiptarë nga Struga treguan lojë të mirë ndërsa djemtë nga Kosova fale përvojës fituan 3 me 1, me gol të Zhdrellës, dhe dy të Shalës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.