Fërshëllehet himni i Greqisë, “mungon” ai shqiptarë

0
SHPËRNDAJE

Skuadrat sapo kanë dal në fushën e lojës. Në momentin e ekzekutimit të himnit të skuadrës kundërshtare Greqisë, janë dëgjuar fërshëllima dhe thirrja të shumta nga tifozët e pranishëm.

albania-grecce

Ndërkohë që është vonuar momenti kur do të dëgjohej himni i Shqipërisë. Tifozat Kuqezi janë irrituar dhe kanë nisur të këndojnë vetë Himnin, i cili në foninë e stadiumit ka nisur me 1-2 minuta vonesë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.