Fifa , zbulon 3 finalistet për lojtarin më të mirë te vitit 2017

0
SHPËRNDAJE


Fifa ka publikuar 3 finalistet për lojtarin më të mirë te vitit 2017 ,ku vazhdon rivaliteti mes dy yjeve te futbollitë boterorë. .

Ne listen e publikuar nga Fifa, është Cristiano Ronaldo , Leonel Messi dhe ishë ylli Barcelones Neymar Junior që kte verë u largua nga Barcelona për tu transferuar tek Parisi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.