Fili mund të largohet nga Partizani

0
SHPËRNDAJE

 

fili
Realdo Fili duke festuar golin ne Elbasan Arena. (Foto: F.Hazizllari))

Skuadra e Partizanit kohët e fundit ka ndryshuar politikën e saj duke afruar lojtarë të ri në moshë, të cilët në një të nesërme t’i sjellin përfitime skuadrës në aspektin financiar. Njëri prej tyre është edhe Realdo Fili, i cili me lojën e mirë që po zhvillon, jo vetëm për golin e shënuar në Champions League, ka ngjallur interesimin e disa agjentëve të huaj apo drejtues klubesh. Minuta90.com ka zbuluar se në drejtim të lojtarit fierak ka  disa sinjale pozitive dhe Partizani madje ka vendosur një cmim për “yllin” e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.