Fili përgënjeshtron zërat për largim

0
SHPËRNDAJE

13625392_298810627144147_6390694785214542223_n
Realdo Fili

“Deshiroj te reagoj dhe te pergenjeshtroj edhe njehere te gjitha lajmet e gazetave dhe portaleve te lidhura me nje transferim te mundshem timin ne nje ekip tjeter. Une jam lojtar i Partizanit dhe do te respektoj kontraten te cilen e kam firmosur ne Shkurt te ketij viti.

Deshira ime personale eshte te le gjurme ne kete klub dhe te luftoj per qellime madhore. Jam i lumtur dhe mirenjohes per mundesine qe me eshte dhene dhe do te luftoj per te ndihmuar ekipin ne objektivat qe ka”, u shpreh Realdo Fili pas zerave te shumte qe e shihnin si te larguar nga Partizani pas aktivizimit te pakte te koheve te fundit..

S'KA KOMENTE

Comments are closed.