Filipe Gomez përfundimisht larg Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

Gomez-te-Partizani-kryesore-653x420
Gomez

Ashtu sikurse ju patëm lajmëruar edhe para disa ditëve, ish-mesfushori i Partizanit, braziliani 29 vjecar Filipe Gomez Ribeiro është shumë pranë rikthimit në futbollin italian. Kur mendohej se do të ishte Venezia ajo që do ta merrte lojtarin, kartonin e të cilit e zotëron Perugia, tani është Padova ajo që duket se do të bëhet klubi i tij i radhës dhe mbetet vetëm zyrtarizimi formal i cili sipas vetë klubit padovan është mjaft afër.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.