Filipoviç në provë te Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

romeo filipovicVllaznia është në kërkim të afrimeve cilësore, ndërkohë që nën urdhrat e trajnerit Cungu kan zbritur disa lojtarëve gjatë kësja periudhe, e së fundmi ka mbërritur edhe një kroat.

Romeo Filipoviç, quhet mesfushori që po vëzhgohet nga stafi teknik, teksa sezonin e fundit ai ka luajtur në SHBA.

30 vjeçari ka provuar të luajë edhe në Kroaci, Bosnje dhe Slloveni, ndërsa tani kërkon të luajë sërish në Ballkan, e për këtë duhet të bindë Cungun t’i bëjë një vend te Vllaznia.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.