Fillojnë largimet nga Dinamo

0
SHPËRNDAJE

Besmir Arifaj nuk do të jetë pjesë e Dinamos në vazhdim dhe këtë e ka bërë të ditur vetë lojtari me anë të rrjeteve sociale.

Mesfushori pukjan u rikthye në verë te blutë pas një eksperience 6-mujore të Luftëtari, por duket se gjithçka mbyllet këtu për mesfushorin te Dinamo.

E gjithë kjo situatë duket se ka të bëjë me problemet financiare që ka ky klub, ndërkohë që pritet të ketë edhe largime të tjera gjatë kësaj periudhe.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.